sobota, 3 czerwca 2017

Kabaret w promocji na Skansen Arenie

Bilety na kabaret kosztują zazwyczaj ok. 50-100 zł. W Chorzowie mieliśmy wczoraj nadzwyczajną promocję - bilet na kabaret już od 20 zł, a dla karnetowiczów nawet od ok. 10 zł. Aktorów grających w tym kabarecie było wielu:

PO PIERWSZE PIŁKARZE

Kabaret miał swoje lepsze i gorsze momenty, niestety był też strasznie przewidywalny. Póki Górnik Łęczna miał szansę na utrzymanie, role aktywne grali goście, a role statystów grali gospodarze. W momencie, kiedy okazało się, że Łęczna spadnie i tak, role nagle zupełnie się odwróciły. Ekspozycja na scenie została, aktorzy nawet nie zmienili strojów teatralnych, tylko po prostu zaczęli grać role przeciwstawne. Żołnierze Wermachtu odgrywali atak Armii Czerwonej, a Armia Czerwona przesłała gwałcić kobiety i kraść zegarki i zaczęła bronić Berlina. Ot tak, po prostu!

PO DRUGIE KIBICE

Kibice coś tam pokrzyczeli, coś odpalili, pogadali o swoich żonach i kochankach, przerwali mecz na dobre dwadzieścia minut i jakoś tak średnio zwracali uwagę na to, co na murawie. Gole dla gości zostały przyjęte z obojętnością, podobnie jak gole dla gospodarzy. Odnosiło się wrażenie graniczące z pewnością, że ... wynik meczu nikogo nie interesował.